Belka
Wtorek, 19 Marca 2024   imieniny: Bogdan, Marek
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 

"Nie ma się co..."

Data publikacji: 2016-11-23, Data modyfikacji: 2016-11-23
A A AWydrukDrukuj  
 

Grupa Teatralna AMAND zaprasza do Kościańskiego Ośrodka Kultury 26 listopada o godz. 18.00 na spektakl komediowy pt.: "Nie ma się co...". W sobotni wieczór zobaczycie Państwo 8 scenek rodzajowych, które mogłyby wydarzyć się w każdym polskim domu, urzędzie, mieście... "Nie ma się co..." to spektakl w którym pojawi się śmiech przez łzy i łzy ze śmiechu. W przedstawieniu udział biorą aktorzy 50+.

Scenariusz i reżyseria: Renata Majorek

Wykonawcy:
Krzysztof Starkiewicz (gościnnie)
Irena Klemenska
Wojciech Bródka
Stanisław Piwoński
Maria Jurga
Mirosława Grodziska
Marieta Szkudlarska
Mirosława Wolińska
Elżbieta Lewandowska
Mirosława Wojciechowska
Stanisława Słomka
Stefan Stania (gościnnie)

redakcja, Źródło artykułu: koscian.pl, Autor zdjęć: koscian.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
    Kreska
     




    Brak sond
     
    Newsletter
    Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
     
     

    Powiat kościański - powiat w południowo – zachodniej części  województwa wielkopolskiego z siedzibą w Kościanie. W skład powiatu wchodzą gminy: Czempin, Kościan, Krzywiń i Śmigiel, zajmując powierzchnię 722,53 km kw.

    Atrakcje przyrodnicze stanowią: rzeka Obra i Agroekologiczny Park Krajobrazowy im. Gen. Dezyderego Chłapowskiego. Wśród zabytków wymienia się: zespóły pałacowe, pałace i dwory (Dwór w Piotrkowicach z XIX wieku, Pałac w Gorzyczkach z 1868 roku, Pałac w Jargoniewicach z 1792 roku, pałac z początku XVIII wieku w Głuchowie, zespół pałacowy z lat 1780 – 1791 w Starych Oborzyskach, zespół pałacowo – parkowy  w mieście Turew z II połowy XVII wieku, zespół pałacowo – parkowy w Kopaszewie zbudowany w latach 1800 -1801), zabytkowe kościoły i klasztory (kościół p.w. Wniebowzięcia NMP zbudowany w latach 1333 – 1356), spichlerz z końca XIX wieku w Starym Gołębinie, Wieżę ciśnień z 1908 roku, drewniany wiatrak Koźlak z 1714 roku, dzwonnicę z 1850 w Choryniu, Skansen Filmowy „Soplicowo” w Cichowie czy śmigielską kolej dojazdową z lat 1898-1900.      

    Trzy czwarte powierzchni powiatu stanowią użytki rolne, w związku z czym tutejsza gospodarka oparta jest głównie na rolnictwie.

    Przez powiat przebiega droga krajowa nr 5.

     

    Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola