Belka
Poniedziałek, 17 Grudnia 2018   imieniny: Olimpia, Lukasz, Jolanta
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Drzwi otwarte w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Nietążkowie [FOTO]

Data publikacji: 2018-04-14, Data modyfikacji: 2018-04-15
A A AWydrukDrukuj  
 
Drzwi otwarte w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Nietążkowie odbyły się w sobotę 14 marca. Od godziny 9:00 do 12:00 uczniowie klas gimnazjalnych mogli zwiedzać teren szkolny i oglądać przygotowane dla nich prezentacje i atrakcje. W sali gimnastycznej przygotowano wystawę poszczególnych kierunków i klas wchodzących. Nie zabrakło pokazów przygotowanych przez klasy mundurowe. Atrakcją był także pokaz symultaniczego kelnerstwa i pokazy jazdy konnej, które odbywały się na szkolnym parkurze. - To już drugie nasze drzwi otwarte.Proponujemy różnorodne kierunki, ale w tym roku nastawiliśmy się na nowy kierunek kształcenia w naszym technikum, gdzie można zdobyć zawód - technik fotografii i multimediów. Nowością jest także klasa lotnicza w liceum - mówiła Arleta Adamczak-Puk, dyrektor ZSP w Nietążkowie. .

Pełna treść wiadomości na: koscian.naszemiasto.pl/artykul/drzwi-otwarte-w-zespole-szkol-ponadgimnazjalnych-w,4607941,galop,t,id,tm.html?kategoria=1
naszemiasto.pl, Źródło artykułu: naszemiasto.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat kościański - powiat w południowo – zachodniej części  województwa wielkopolskiego z siedzibą w Kościanie. W skład powiatu wchodzą gminy: Czempin, Kościan, Krzywiń i Śmigiel, zajmując powierzchnię 722,53 km kw.

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: rzeka Obra i Agroekologiczny Park Krajobrazowy im. Gen. Dezyderego Chłapowskiego. Wśród zabytków wymienia się: zespóły pałacowe, pałace i dwory (Dwór w Piotrkowicach z XIX wieku, Pałac w Gorzyczkach z 1868 roku, Pałac w Jargoniewicach z 1792 roku, pałac z początku XVIII wieku w Głuchowie, zespół pałacowy z lat 1780 – 1791 w Starych Oborzyskach, zespół pałacowo – parkowy  w mieście Turew z II połowy XVII wieku, zespół pałacowo – parkowy w Kopaszewie zbudowany w latach 1800 -1801), zabytkowe kościoły i klasztory (kościół p.w. Wniebowzięcia NMP zbudowany w latach 1333 – 1356), spichlerz z końca XIX wieku w Starym Gołębinie, Wieżę ciśnień z 1908 roku, drewniany wiatrak Koźlak z 1714 roku, dzwonnicę z 1850 w Choryniu, Skansen Filmowy „Soplicowo” w Cichowie czy śmigielską kolej dojazdową z lat 1898-1900.      

  Trzy czwarte powierzchni powiatu stanowią użytki rolne, w związku z czym tutejsza gospodarka oparta jest głównie na rolnictwie.

  Przez powiat przebiega droga krajowa nr 5.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola