Belka
Środa, 12 Grudnia 2018   imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

NIELEGALNE LEGITYMOWANIE SPRAWDZANIE TELEFONU I KONTROLA OSOBISTA ZA NAGRYWANIE POLICJA KOŚCIAN

 
facebook.com/tvpatryk/ CZYTAJ OPIS!!! Policjanci wylegitymowali mnie tylko dlatego, że robiłem zdjęcia nielegalnych znaków ustawionych na Komendzie Policji w Kościanie. Gdy zapytałem o powód legitymowania usłyszałem w odpowiedzi, że chcą sprawdzić czy nie jestem osobą poszukiwaną. Zapytałem więc czy jestem podobny do jakiejś poszukiwanej osoby i czy taka osoba chodziłaby sobie po komendzie i robiła swobodnie zdjęcia... Policjant odpowiedział krótko "to nie pana sprawa"... Więc czyja??? Policjant co widać na nagraniu wiedział jak się nazywam, więc nie było podstawy do legitymowania, gdyż takie są przepisy... Jednak funkcja represyjna Polskiej Policji jest ważniejsza... W momencie gdy wyjąłem telefon, aby nagrać bezpodstawne legitymowanie nagle okazało się, że skoro mój telefon jest nowy to pewnie jest kradziony. W taki represyjny sposób policjanci chcieli, abym przestał nagrywać ich niezgodne z prawem zachowanie. W momencie gdy oddałem im telefon jeden z policjantów stał się agresywny więc poinformowałem go, że rozmowa nagrywa się również dyktafonem, który posiadam. W tym samym momencie okazało się, że mój dyktafon również może pochodzić z kradzieży, dlatego policjant zażądał jego wydania "w celu sprawdzenia". Oczywiście nie zgodziłem się na to i wtedy policjant próbował dokonać kontroli osobistej. Oczywiście zażądałem protokołu z tej kontroli, co wywołało u policjanta jeszcze większą agresję i w pełnej złości odstąpił od kontroli osobistej. TAK WŁAŚNIE DZIAŁA SYSTEM REPRESYJNY POLSKIEJ POLICJI, rodem z czasów komunistycznych... Co najlepsze złożyłem zażalenie na zachowanie policjantów i bezpodstawne legitymowanie/sprawdzanie, a w odpowiedzi Komendant jako przyczynę tych działań podał, że były one podjęte z uwagi na wysokie zagrożenie atakiem terrorystycznym i zamachami. Kto by pomyślał, że jestem dla nich "terrorystą"... Sprawa została opisana również na stronie Stowarzyszenia Prawo na Drodze: prawonadrodze.org.pl/wszystkie-immunitety-komendanta/ Jestem członkiem stowarzyszenia Prawo na Drodze oraz dziennikarzem portalu Skarga.com nr legitymacji 001/2015. Zapraszam na stronę stowarzyszenia: prawonadrodze.org.pl

 


PATRYK TV
 
Data pliku video: 2015-01-14, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat kościański - powiat w południowo – zachodniej części  województwa wielkopolskiego z siedzibą w Kościanie. W skład powiatu wchodzą gminy: Czempin, Kościan, Krzywiń i Śmigiel, zajmując powierzchnię 722,53 km kw.

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: rzeka Obra i Agroekologiczny Park Krajobrazowy im. Gen. Dezyderego Chłapowskiego. Wśród zabytków wymienia się: zespóły pałacowe, pałace i dwory (Dwór w Piotrkowicach z XIX wieku, Pałac w Gorzyczkach z 1868 roku, Pałac w Jargoniewicach z 1792 roku, pałac z początku XVIII wieku w Głuchowie, zespół pałacowy z lat 1780 – 1791 w Starych Oborzyskach, zespół pałacowo – parkowy  w mieście Turew z II połowy XVII wieku, zespół pałacowo – parkowy w Kopaszewie zbudowany w latach 1800 -1801), zabytkowe kościoły i klasztory (kościół p.w. Wniebowzięcia NMP zbudowany w latach 1333 – 1356), spichlerz z końca XIX wieku w Starym Gołębinie, Wieżę ciśnień z 1908 roku, drewniany wiatrak Koźlak z 1714 roku, dzwonnicę z 1850 w Choryniu, Skansen Filmowy „Soplicowo” w Cichowie czy śmigielską kolej dojazdową z lat 1898-1900.      

  Trzy czwarte powierzchni powiatu stanowią użytki rolne, w związku z czym tutejsza gospodarka oparta jest głównie na rolnictwie.

  Przez powiat przebiega droga krajowa nr 5.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola