Belka
Sobota, 19 Stycznia 2019   imieniny: Marta, Henryk, Mariusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

KLIN.TV Tęcza Kościan i SPR Włoszakowice Juniorzy Młodsi 21.10.2017

 
W sobotę, 21 października br., w hali widowiskowo sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kościanie, rozegrano mecz 5 kolejki spotkań o mistrzostwo Wielkopolski Juniorów Młodszych, w których zmierzyły się drużyny miejscowej Tęczy i SPR Włoszakowice. Pierwsza połowa meczu pokazała dużą mobilizacje i determinację w poczynaniach obu drużynach. Praktycznie przez całą pierwszą połowę rezultat oscylował w okolicach remisu. Ostatecznie jednak to drużyna z Kościana schodziła do szatni z przewagą jednego trafienia (18:17). Druga połowa już zdecydowanie należała do Tęczy, która z minuty na minutę powiększali przewagę, zwyciężając 37:24. – Oba zespoły, szczególnie w pierwszej połowie zafundowały nam piękne widowisko. Nasza drużyna nie zademonstrowała pełni swoich dużych możliwości. Jednym z powodów była słabsza postawa w obronie, a także absencja zawodników leczących kontuzje ocenił Karol Kaniewski, kierownik juniorów Tęczy Kościan. Bramki dla Tęczy zdobywali: Kaniewski – 12, Frąckowiak – 9, Grzesiak – 7, Szczepaniak – 3, Bartkowiak i Andrzejewski – 2, Kozic i Jackowski 1.

 


KOŚCIAŃSKA TELEWIZJA KLIN KLIN
 
Data pliku video: 2017-10-23, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat kościański - powiat w południowo – zachodniej części  województwa wielkopolskiego z siedzibą w Kościanie. W skład powiatu wchodzą gminy: Czempin, Kościan, Krzywiń i Śmigiel, zajmując powierzchnię 722,53 km kw.

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: rzeka Obra i Agroekologiczny Park Krajobrazowy im. Gen. Dezyderego Chłapowskiego. Wśród zabytków wymienia się: zespóły pałacowe, pałace i dwory (Dwór w Piotrkowicach z XIX wieku, Pałac w Gorzyczkach z 1868 roku, Pałac w Jargoniewicach z 1792 roku, pałac z początku XVIII wieku w Głuchowie, zespół pałacowy z lat 1780 – 1791 w Starych Oborzyskach, zespół pałacowo – parkowy  w mieście Turew z II połowy XVII wieku, zespół pałacowo – parkowy w Kopaszewie zbudowany w latach 1800 -1801), zabytkowe kościoły i klasztory (kościół p.w. Wniebowzięcia NMP zbudowany w latach 1333 – 1356), spichlerz z końca XIX wieku w Starym Gołębinie, Wieżę ciśnień z 1908 roku, drewniany wiatrak Koźlak z 1714 roku, dzwonnicę z 1850 w Choryniu, Skansen Filmowy „Soplicowo” w Cichowie czy śmigielską kolej dojazdową z lat 1898-1900.      

  Trzy czwarte powierzchni powiatu stanowią użytki rolne, w związku z czym tutejsza gospodarka oparta jest głównie na rolnictwie.

  Przez powiat przebiega droga krajowa nr 5.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola