Belka
Poniedziałek, 17 Grudnia 2018   imieniny: Olimpia, Lukasz, Jolanta
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Nauczyciel / Pracownik Oświatowy

Data dodania: 2014-08-28
Kategoria: Praca » Dam pracę
 
W związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy do współpracy byłych i obecnych pracowników instytucji oświatowych, z doświadczeniem w nauczaniu wszystkich przedmiotów/specjalności na stanowisko:
Nauczyciel / Pracownik Oświatowy
Miejsce pracy: Wielkopolska / Leszno (okolice)
Nr Ref. 140307_NL

Opis stanowiska:
Poszukujemy nauczycieli wszystkich specjalności, gotowych podjąć nowe wyzwania zawodowe oraz osoby, które chciałyby poszerzać swoje umiejętności i kwalifikacje zawodowe.
Do współpracy zapraszamy:
• Osoby zamieszkujące bądź pracujące na terenie województwa wielkopolskiego, powiat m. Leszno, leszczyński, rawicki, gostyński, wolsztyński oraz kościański
• Osoby z doświadczeniem na stanowisku nauczyciela bądź innych związanych z instytucjami oświaty
• Osoby nadal pracujące w oświacie
• Osoby, które w ostatnim czasie zostały zwolnione ze swojego stanowiska
• Osoby przewidziane do zwolnienia bądź zagrożone zwolnieniem
• Szczególnie zapraszamy nauczycieli zarejestrowanych jako osoby bezrobotne bądź nieaktywne zawodowo
W ramach stanowiska oferujemy:
• Profesjonalne doradztwo zawodowe w okresie współpracy
• Zindywidualizowany program szkoleń pozwalających na zdobycie umiejętności i kwalifikacji potrzebnych do rozpoczęcia współpracy
• 3-miesięczy, płatny staż, pozwalający na wykorzystanie nowych umiejętności w praktyce (możliwość wykonywania części obowiązków w ramach pracy zdalnej)
• Możliwość podjęcia pracy stałej lub na część etatu
• Możliwość dofinansowania studiów podyplomowych związanych z oferowanym stanowiskiem
• W przypadku chęci założenia własnej działalności gospodarczej, przewidujemy możliwość wsparcia finansowego w początkowej fazie współpracy

Kontakt
Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie swojej aplikacji CV, wraz ze wskazaniem numeru referencyjnego ogłoszenia, na adres mailowy:
leszno@siecinnowacji.org

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celu realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji oraz na potrzeby pośrednictwa z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. 97.133.883)"
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat kościański - powiat w południowo – zachodniej części  województwa wielkopolskiego z siedzibą w Kościanie. W skład powiatu wchodzą gminy: Czempin, Kościan, Krzywiń i Śmigiel, zajmując powierzchnię 722,53 km kw.

Atrakcje przyrodnicze stanowią: rzeka Obra i Agroekologiczny Park Krajobrazowy im. Gen. Dezyderego Chłapowskiego. Wśród zabytków wymienia się: zespóły pałacowe, pałace i dwory (Dwór w Piotrkowicach z XIX wieku, Pałac w Gorzyczkach z 1868 roku, Pałac w Jargoniewicach z 1792 roku, pałac z początku XVIII wieku w Głuchowie, zespół pałacowy z lat 1780 – 1791 w Starych Oborzyskach, zespół pałacowo – parkowy  w mieście Turew z II połowy XVII wieku, zespół pałacowo – parkowy w Kopaszewie zbudowany w latach 1800 -1801), zabytkowe kościoły i klasztory (kościół p.w. Wniebowzięcia NMP zbudowany w latach 1333 – 1356), spichlerz z końca XIX wieku w Starym Gołębinie, Wieżę ciśnień z 1908 roku, drewniany wiatrak Koźlak z 1714 roku, dzwonnicę z 1850 w Choryniu, Skansen Filmowy „Soplicowo” w Cichowie czy śmigielską kolej dojazdową z lat 1898-1900.      

Trzy czwarte powierzchni powiatu stanowią użytki rolne, w związku z czym tutejsza gospodarka oparta jest głównie na rolnictwie.

Przez powiat przebiega droga krajowa nr 5.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola