Belka
Piątek, 26 Kwietnia 2024   imieniny: Maria, Marcelina, Marzena
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się

Belka

Wyszukaj:

Ogłoszenia

Doradca klienta maszyny rolnicze

Data dodania: 2017-05-23
Kategoria: Praca » Dam pracę

Agencja Zatrudnienia PROFESJA posiada wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia prowadzonego przez MRPiPS (Certyfikat nr 15703).

Obecnie dla naszego Klienta – największego dealera zajmującego się sprzedażą wysokiej klasy maszyn rolniczych i części zamiennych poszukujemy kandydatów na stanowisko:

DORADCY KLIENTA

Lokalizacja: Lipno k. Leszna (woj. wielkopolskie)

Zakres obowiązków:

- aktywne pozyskiwanie nowych Klientów oraz obsługa bieżących,
- prezentacja oferty firmy, negocjacja umów,
- analizowanie rynku i działań konkurencji,
- doradztwo w zakresie oferowanych usług.

Wymagamy:

- doświadczenia na podobnym stanowisku w handlu/sprzedaży,
- mile widziana znajomość rynku rolniczego,
- mile widziana znajomość maszyn i urządzeń technicznych,
- umiejętności planowania czasu pracy,
- komunikatywność i otwartości,
- umiejętności prowadzenia negocjacji i rozmowy z Klientem,
- prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

- umowę o pracę – zatrudnienie bezpośrednio u naszego Klienta,
- wynagrodzenie składające się z podstawy i prowizji uzależnionej od sprzedaży,
- podstawowe narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon,
- możliwość rozwoju zawodowego i awansu.
Kontakt
Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem linku: http://bit.ly/2qHoTDc

bądź kontakt telefoniczny pod numerem: 794 349 888

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli:

,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”.

loading...

Brak sond